Üyelik
Kullanıcı Adı
Şifre
 

Anket
Ürünlerimizi tercih etmenizin öncelikli sebebi nedir?
Kalite
Hizmet
Fiyat

 ŞENCAN TURİZM
20 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteren ŞENCAN TURİZM öğrenci ve personel taşımacılığı sektöründe bugün tercih edilen bir kuruluş olmayı başarmıştır. Hedefimiz daima daha kaliteli hizmeti daha düşük maliyet ile sunmak ve müşteri portföyümüzü sürekli arttırarak büyümektir.
Şencan Turizm, güler yüzlü ve kaliteli hizmet politikasını benimseyerek taşımacılık sektöründe birçok özel ve kamu kuruluşuna tecrübeli deneyimli personeli ile hizmet vermeyi kendisine ilke edinmiştir.
Günlük iş hayatının başlıca sıkıntılarından biride trafiktir. Trafikte geçen uzun ve stresli zamanın çalışan personelinde verimini olumsuz etkileyeceğinin bilincindeyiz.
Özelliklede İstanbul gibi metropol bir kentte her geçen gün büyüyen ve zorlaşan trafik koşullarında amacımız hizmet verdiğimiz firma çalışanlarını minimum risk maksimum güven ve huzur içinde ulaştırmaktır.
ŞENCAN TURİZM, sürekli değişen yaşam standartları ve gelişen teknolojiye karşı kendini devamlı yenileyerek geleceğe daha güvenle bakmaya devam edecektir.

 
HİZMETLERİMİZ
 
 

Hizmetlerimiz | İnsan Kaynakları | Hizmet Talep Formu | Vip Hizmetler | İletişim