Üyelik
Kullanıcı Adı
Şifre
 

Anket
Ürünlerimizi tercih etmenizin öncelikli sebebi nedir?
Kalite
Hizmet
Fiyat

                  
 
ŞENCAN ŞİRKETLER GRUBU kurulduğu günden beri sürekli büyüyerek farklı müşteri potansiyeli yaratmayı amaç edinmiştir. Bu doğrultuda önce mevcut müşteri kitlesinin ihtiyaçlarını karşılayabilmek daha sonra ise yeni müşteri portföyü yaratmak için değişik sektörlere atıldı. Beyaz eşyada dünya markası olan ve tüketicilerin her zaman ilk tercih ettiği marka haline gelen ARÇELİK ile 1995 yılında anlaşmaya giderek yetkili bayiliğini aldı. Bu yetkili bayiliği örnek bayi statüsünde olup müşterilerine daima kaliteli hizmet sunmayı amaç edindi.
Güler yüzlü ve tecrübeli satış kadromuz ile bizlere olan güveninizi birleştirerek en kaliteli ürünleri çok özel fiyat avantajları ile siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemden dolayı sadece ürünü alırken değil kullanırken de yüzünüzün gülmesi bizim için son derece önemlidir.
Sizlerin bize olan güveninizin artması ve memnuniyetinizi görmek bizleri mutlu edecektir.
Firmamız 250m2 ye varan showroomunda 10 yılı aşkın bir süredir hizmet vermekte olup bugün 10.000 i geçen müşteri portföyüne sahip olmayı başarmıştır. Geniş ürün yelpazesine sahip en son teknoloji ile üretilen seçkin ürünleri görmek ve cazip fiyat avantajlarından yararlanabilmek için sizleri mağazamıza bekliyoruz.


 

 
HİZMETLERİMİZ
 
 

Hizmetlerimiz | İnsan Kaynakları | Hizmet Talep Formu | Vip Hizmetler | İletişim